czwartek, 7 marca 2013

SĘP

Od samego rana  przeczuwałam, że to będzie dobry dzień ! :) Pani odwołała sprawdzian z chemii, bo najzwyczajniej w świecie zapomniała, i nawet w miarę szybo ten czwartek mi zleciał.  Wróciłam dzisiaj do domu z kolejną parą butów ( to już jest nienormalne, tak właśnie xP ), ale to wam pokażę kiedy indziej.

Przybywam do was z recenzją filmu Sęp, który oglądałam jak byliśmy z Matim w Łodzi na Enemefie
Najlepszy Polski film jaki widziałam w ostatnim czasie, bardzo mi się podobał i polecam go każdemu, jednak nie ukrywam trzeba nad nim trochę pomyśleć :)


W centrum Europy nagle, bez śladu, zaczynają znikać ludzie. Śledztwo trafia w ręce Sępa - policjanta, który wydaje się być pozbawiony uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie niebezpieczną grę z przeciwnikiem wyprzedzającym go wciąż o krok. Odkryje świat, w którym ludzie prowadzą podwójne życie. Pierwszy raz, logiczne myślenie wpędzi go w pułapkę bez wyjścia. Nagle z łowcy zamieni się w zwierzynę. Balansując na granicy namiętności i rozumu, świata logiki i sprytnej manipulacji, będzie musiał odpowiedzieć na pytanie: czy jest coś ważniejszego niż życie?

8 komentarzy:

 1. Jak Żebrowski gra to jasne, że obejrzę *-* Zresztą po opisie też wydaje sie ciekawy !

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie tylko raz nauczyciel zapomniał o sprawdzianie. :c
  Szkoda, że częściej nie zapominają. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubie takie filmy, chętnie zobaczę jak wyczaję go na necie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. "wróciłam do domu z kolejną parą butów" - uff. na szczeście nie tkwię w tym sama ;d co rusz ostatnio mam jakieś nowe buty <3 a Sęp osobiście strasznie mis ię podobał ;d

  OdpowiedzUsuń
 5. nie oglądałam, ale na pewno obejrzę.
  oczywiście że obserwujemy :) (dodałam)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i za każde obserwowanie ♥
Odpowiadam na każdy pozostawiony komentarz u was na blogu :)


Jeśli masz włączoną weryfikację obrazkową, proszę WYŁĄCZ ją, gdyż komentowanie wtedy jest dla mnie bardzo uciążliwe.