sobota, 11 stycznia 2014

Coś na Nowy Rok czyli postanowienia Noworoczne

Oczywiście wszystkie postanowienia jak zawsze szlag trafia. Na ten rok  na pierwszym miejscu postawiłam ćwiczenia. Chciałabym stanąć w lustrze i powiedzieć sobie ale zajebiście wyglądasz.
Z początkiem tygodnia zaczęłam robić a6w i od wtorku zaczęłam stosować małą dietę. Trzeciego dnia oczywiście wszystko prysło, jako że z ćwiczeń musiałam zrezygnować ze względów zdrowotnych. To nie zmienia faktu że się nie poddaje, i w poniedziałek ruszam z nowymi, które nie będą miały aż tak wielkich skutków ubocznych.

Na drugim miejscu pojawiło sie...Poświęć więcej czasu na bloga, nie psuj tego na co pracowałaś tyle czasu.  I do tego też mam zamiar dążyć. Chcę żeby było tutaj tak jak kiedyś :)


Chcę znaleźć też coś na co będę mogła poświęcić trochę czasu, może jakieś nowe zainteresowania, chcę przede wszystkim poświęcić więcej czasu sobie i nauce. Nie chce dopuścić do tego aby znów mieć nie jasną sytuację na koniec roku. Zwłaszcza że w maju idę na praktyki.Chcę dawać więcej z siebie..Tak samo chcę więcej brać z życia :)
Chcę przestać bać się życia, i mieć w nosie bezwartościowych ludzi. 
Chcę być szczęśliwa. Tak na 100 %
Nie chcę spieprzyć tego co już mam.
Będę się starać aby to co jest pozostało ze mną jak najdłużej ♥Chcę zdać kurs na prawo jazdy. 28 sierpnia mogę się zapisać !....Chcę być po prostu lepszą wersją samej siebie .. :)
 A jak u was postanowienia noworoczne ?

 

3 komentarze:

 1. powodzenia !!!

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion

  :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja nie miałam w tym roku powstanowień :) w sumie poobam się sama sobie, nie musze ćwiczyc, wcale nie wyglądam jakoś tragicznie. na bloga już zaczęłam poświęcac więcej czasu i pojawiam się na nim regularnie, co też mega mi się podoba. wierzę, że i tobie uda się spełnić swoje postanowienia :) POWODZENIA! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia :)
  też chciałabym w tym roku zdać egzamin na prawo jazdy :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i za każde obserwowanie ♥
Odpowiadam na każdy pozostawiony komentarz u was na blogu :)


Jeśli masz włączoną weryfikację obrazkową, proszę WYŁĄCZ ją, gdyż komentowanie wtedy jest dla mnie bardzo uciążliwe.