środa, 27 lutego 2013

Czas wielkich zmian :3

W ostatnim czasie postanowiłam zmienić co nie co we własnym życiu,  wziąć się za naukę, żeby nie mieć żadnych zagrożeń ani ocen pomiędzy na  koniec roku, zrezygnować z rzeczy które robię, ale nie są mi do niczego potrzebne i wiele innych. :)
Dochodzę do wniosku, że w ogóle w ostatnim czasie bardzo się zmieniłam. Patrze na wszystko zupelnie inaczej.  Uważam, że to dobrze ! : )
Po za tym jest dobrze, i spadam dalej do Fizy !  Grr


4 komentarze:

 1. Też chcę coś zmienić. Ale jak już siadam do książek to później brak czasu na bloga niestety

  OdpowiedzUsuń
 2. Wybacz ale nie ma juz mniejszego rozmiaru niż XS . A one takie są. Polecam najpierw czytać notki a potem pisać komuś jaki rozmiar ma kupować. Tak samo na żywo wyglądają inaczej i ja na zdjeciach nie jestem wstanie ich odpowiednio dopasować :) Takie spodnie to nie legginsy, żeby nie wiadomo jak mi przylegały oraz nie preferuje spodni, które są tak obcisłe,że mam skrępowane ruchy i nie mogę w nich kucnąć bo bd się bała, że pękną oraz takie w ktorych krew swobodnie nie przepływa przez kończyny dolne :) Z resztą to moja sprawa jakie kupuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedziałam ci na komentarz, bo denerwuje mnie opinia innych na ten temat, bo sami nie mają takiego rozmiaru i będę mi wpierać jak mam się ubierać. Naskoczyć to ja dopiero na ciebie mogę.

  OdpowiedzUsuń
 4. To życzę Ci aby wszystkie zmiany wyszły Ci na dobre i się udały :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za każdy komentarz i za każde obserwowanie ♥
Odpowiadam na każdy pozostawiony komentarz u was na blogu :)


Jeśli masz włączoną weryfikację obrazkową, proszę WYŁĄCZ ją, gdyż komentowanie wtedy jest dla mnie bardzo uciążliwe.